MAGIC TAXI
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

daniela,esti sub orice critica!

4 participan?i

In jos

daniela,esti sub orice critica! Empty daniela,esti sub orice critica!

Mesaj  andreeaclaudia Lun Iul 21, 2008 2:38 pm

nu,nu inteleg ce vad oamenii astia la daniela asta.tot timpul ii jigneste p ceilalti,se crede cea mai tare.eu una nu pot s-o sufar,nu inteleg de unde atata ura.se ia cu jeni de mana,k si aia e la fel,poate mai rau.avea dreptate madalina cand scria ce scria.fiecare e liber sa scrie ce vrea,k de-aia exista forum.sper sa castige dan i concursul .e cel mai tare . Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

andreeaclaudia

Mesaje : 4
Data de înscriere : 16/07/2008

Sus In jos

daniela,esti sub orice critica! Empty Re: daniela,esti sub orice critica!

Mesaj  ioanna Mier Iul 23, 2008 12:47 pm

cred ca daniela este foarte frustrata si are prea multe neimpliniri personale.acest lucru se rasfrange in atitudinea si comportamentul ei.singurul ei mod de a "iesi in fata" este cearta si scandalul.are un mod foarte pueril de a privi lucrurile.intr-un fel mi-e mila de ea.dar pentru spectacol si audienta e "foarte buna"

ioanna

Mesaje : 3
Data de înscriere : 23/07/2008

Sus In jos

daniela,esti sub orice critica! Empty Re: daniela,esti sub orice critica!

Mesaj  nadiairinairina Mar Aug 26, 2008 10:42 pm

Cum adica ce tot gaseste lumea la Daniela , pai iti spun eu : uratenia interioara cat si exterioara Laughing , prostia,dar aceea pe care nu o gasesti pe toate drumurile , rautate ....etc.etc., sa nu ma apuc sa fac o lista caci mi-e teama ca nu va avea un sfarsit si mi-e mila de mine sa tot scriu Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing .

nadiairinairina

Mesaje : 1
Data de înscriere : 26/08/2008

Sus In jos

daniela,esti sub orice critica! Empty daniela,esti sub orice critica!

Mesaj  andreeaclaudia Mier Aug 27, 2008 12:02 pm

da,deci esti de acord cu mine in ceea ce o priveste p daniela,nu?au eliminat-o p madalina din gelozie si mai ales pt faptul k nu suporta sa se zica adevarul desprea ea.daniela stie doar sa jigneask si nu se va lasa pana nu va elimina p cei ce o pun in pericol.eu una vreau sa iasa din casa k nu se mai poate.nu exista zi in care sa nu se certe intre ei.si dan g e si mai parsiv decat ea.park nu o suporta la inceput.oare ce i-a promis daniela? k va imparti premiul cu ei? hai sa fim seriosi.

andreeaclaudia

Mesaje : 4
Data de înscriere : 16/07/2008

Sus In jos

daniela,esti sub orice critica! Empty Re: daniela,esti sub orice critica!

Mesaj  nikoleta_20 Sam Aug 30, 2008 4:30 pm

SALUT SUNT NOUA PE AICI.AM VAZUT SI IO CATEVA EMISIUNI,SI CAM AVETI DREPTATE IN PRIVINTA DANIELEI.TOT TIMPUL VREA SA IASA IN FATA DAR SARACUTA NU IESE IN FATA CU CEVA BUN,EA STIE SA DOAR SA INJURE,SA TIPE. NUSH CUM DE O SUPORTA CEILALTI DIN GRUPUL VESEL,DAR SE PARE CA CINE SE ASEAMANA SE ADUNA.EU SPER SA CASTIGE DANI I

nikoleta_20

Mesaje : 2
Data de înscriere : 30/08/2008

Sus In jos

daniela,esti sub orice critica! Empty Re: daniela,esti sub orice critica!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum