MAGIC TAXI
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Discutii generale despre concurs

+7
cosmyy
mihaela022005
damar
monescu
victor
maialya
Aydin
11 participan?i

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  mihaela022005 Lun Iul 14, 2008 9:11 pm

Daniela - mi se pare ca nu intelege ce se petrece in jurul ei, ca trebuie sa accepte si parerile altora, mai ales atunci cand nu sunt pe placul ei . E crizata, frustrata de viata, cu nasul pe sus, vrea sa detina controlul suprem desi nu recunoaste, rea si urata. Nu inteleg cum de e votata!!!!
Carol - incearca sa se impuna si sa ii manipuleze pe cei mai slabi, pentru a nu fi el marginalizat. Are un caracter care lasa mult de dorit si e complexat. Tot ceea ce face pt cazuri are o singura motivatie: afirmarea!
Jeni - se da cu turma pentru a-i fi cat mai bine. Se ascund ein spatele lui Carol.
Raul - se vede ca e mai cizelat decat Carol, are o limita la glumele pe care le face si poti purta o discutie normala cu el. Isi arata si partea umana.
Olimpia S - echilibrata, calculata, culta, ingrijita.
Sabina - e copilaroasa, dar care are multe calitati. Daca greseste, se indreapta.
Madalina - e prea devreme sa ma pronunt.
Marian - mmm....
Dan G - super tare.... Bravo lui!!!! Calculat, ceea ce o scoate pe Daniela din sarite!
Dan I - nu sunt prea multe de comentat
Catalin - un personaj ok, cald.
Adrian - e ok
Raluca - o finuta
Stefan - om la locul lui

mihaela022005

Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  Aydin Lun Iul 14, 2008 9:17 pm

BraVo Very Happy !
Aydin
Aydin

Mesaje : 4
Data de înscriere : 05/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Mar Iul 15, 2008 7:43 am

problema este...mihaiela 02205 este OK dar ce folos trebuie scris aici cei cu trecere , protejatzii ?????? affraid affraid affraid affraid DANIELA affraid affraid e buna de scandal, galagie....mahala... cat affraid affraid affraid

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Mier Iul 16, 2008 12:41 pm

acest concurs se transforma in scandal natzional... lol! lol! affraid affraid affraid affraid

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty inculti

Mesaj  cosmyy Mier Iul 16, 2008 10:14 pm

acest show cum il numesc cei din casa este pe departe ceea ce a fost la nora pt mama.....stiu ca nu au aceasi tema dar ma refer la organizarea acestui concurs la emisiunile in direct si tot ceea ce tine de organizarea serilor de sambata seara.In prima saptamana concurentii au fost dusi in studio si tinuti ca oile gramada in picioare...iar atunci cand scoteau foaia miraculoasa din plicul minune tb sa sa stea in fata unei mese rosi stupide.....dupa atatea ore de stat in picioare au obositi saracii....unul se sprijinea de panoul din spatele lui altul statea rezemat de colugu ....altii de masa si tot asa pana la cei care prezinta aceasta emisiune...cove se lasa cand pe un picior cand pe altul....penibil...Domnisoara Ilinca a invatat acel numar de telefon care cik este numaraul telespectatorului..degeaba.... dar nu stiu cum de se face ca de aproape 3sapt au intrat in direct max 10persoane...(nu ma refer la cei care suna in legatura unui ajutor.....ci la cei care vor sa isi spuna parerea)...si casa faca si ei un pic de audienta il tot baga in direct pe acel domn de pe acest forum sa faca el anumite dezvaluiri incendiare cu postarile madalinei......Daniela este o isterik nu poate purta un dialog fara sa nu se umfle venele si sa se crizeze se crede buricul casei avand in vedere ca a iesit pana acum pe primul loc....intr'un cv unshow de 2bani...de cand a inceput numai scandaluri certuri..am vazut...... au si orar cand sa se certe....in special diminetza de la 10:00....si de la 19:30sunt uniti asculta dramele celor care suna..PENIBIL!!!!!!!!!

cosmyy

Mesaje : 4
Data de înscriere : 16/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  mihaela022005 Vin Iul 18, 2008 4:12 pm

Pacat! Putea fi o emisiune reusita, dar se pare ca toti concurentii au fost alesi dupa alte criterii si pentru alt scop! Putin respect pt cei care se uita! Avem stirile de la ora 5, nu mai aveam nevoie si de o emisiune in care toti sa se certe! Carol si Daniela au fost alesi in casa pentru caracterul de 2 lei pe care il au! Cred ca au dorit audienta, dar lumea are nevoie de ceva frumos nu de cearta si scandal si intrigi.

mihaela022005

Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Sam Iul 19, 2008 3:31 pm

daniela, carol, andrei, jeni, sunt crizatzi la max , affraid affraid affraid a tunat si a adunat cred ca nici la spitalul de boli nervoase nu sunt asa afectatzi de boala schizofreniei cum este acest grup. lol!

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  yo_oana_the-sweet Lun Iul 21, 2008 11:29 am

clubul vesel park vine din jungla,sincer,adik in special carol,daniela si jeni ,yo nu pot sa inteleg cum de daniela iesa mereu pe primul loc,knd ea nu face altceva decat sa le pateze reputatzia tuturor,vrea sa para "printesa razboinica" sau ce ??k mereu ii ia sub aripa eii pe jeni si carol k si cum ar fi nijte copii.bah mie nu-mi vn sa cred k femeia asta are 28 de ani Shocked lol! si yo kre credeam k are vreo 40 ,e horibila!


Ultima editare efectuata de catre yo_oana_the-sweet in Lun Iul 21, 2008 11:52 am, editata de 1 ori
yo_oana_the-sweet
yo_oana_the-sweet

Mesaje : 2
Data de înscriere : 21/07/2008
Varsta : 31
Localizare : Onesti

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  yo_oana_the-sweet Lun Iul 21, 2008 11:50 am

asa este Daniela nu are pic de respect pt telespectatori,nu se gandeste k datorita lor e pe primul loc Mad nu mai zic k odata knd a sunat un barbat si isi indreptase parul daniela,ia spus acel telespectator k ii sta mult mai bn ,k ii acopera si ridurile,si ea s-a enervat k "ce ma analizatzi si nu stiu ce " ??What a Face nesimtzita dak asta e adevarul,n-am mai vzt o pers la varsta ei sa aiba atatea riduri. affraid affraid affraid si are silicoane Question Idea affraid
yo_oana_the-sweet
yo_oana_the-sweet

Mesaje : 2
Data de înscriere : 21/07/2008
Varsta : 31
Localizare : Onesti

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  fattzoo Lun Iul 21, 2008 5:09 pm

Salut. Eu sunt nou pe acest forum datorita discutiei de azi de dimineatza dintre doamna Dania cu cei din casa. Nu inteleg cum ishi poate permite o femeie, din Sibiu sa faca atatea figuri ...... care e problema ta femeie, ca Daniela fumeaza "3 pachete de tigari pe zi" . Cum itzi permitzi, femeie, sa caracterizezi pe cineva in functzie de cum arata??? eu personal sunt de acord cu Carol cand il compara pe Dan I. cu un scaun sau cu o scama..... Asta e parerea lui shi nu potzi sa i-o schimbi... Shi eu pot zice ca numele tau e de fapt o gresheala in buletin. Probabil parintzii tai, au facut o corcitura de nume intre Daniela shi Dana ... Shi adevarul e ca greshitzi totzi : nu din cauza telespectatorilor sunt ei in acea casa..... emisiunea are succes din cauza telespectatorilor. Sincer daca ash fi acolo shi ash da de vreun telespectator care sa ma faca obraznic doar ca ii zic sa nu ma mai jigneasca, l-ash lua la injuraturi, in direct. Este parerea mea shi nu poate nimeni sa mi-o schimbe. Nu ash putea spune cine cashtiga, dar in schimb, fiind de acord cu Carol in privintza parerilor despre Dan I. , presupun ca acesta o sa iasa.... Nu va mai bagatzi voi aiurea, ca repet, nu din cauza voastra sunt ei acolo. Nu trebuie sa va fie recunoscatori

fattzoo

Mesaje : 3
Data de înscriere : 21/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  fattzoo Lun Iul 21, 2008 5:20 pm

Mai am ceva de adaugat : daca nu va place aceasta emisiune, cine va pune sa va uitatzi la ea??? E valabil pt totzi. Doar facetzi rating, asta daca shtitzi ce e asta. Este caracterul fiecaruia dezvaluit pe un post natzional. Daca nu itzi convine, uita-te frate pe altceva Shocked

fattzoo

Mesaje : 3
Data de înscriere : 21/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty discutii generale despre concurs

Mesaj  damar Mar Iul 22, 2008 8:51 am

felicitari pt sotul Olimpiei care o incurajeaza si isi spune parerile.Grupul vesel ramasese fara glas.Rusine kanalD ca nu l-a lasal sa termine ce a avut de spus

damar

Mesaje : 9
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  monescu Mar Iul 22, 2008 10:33 am

victor a scris:daniela, carol, andrei, jeni, sunt crizatzi la max , affraid affraid affraid a tunat si a adunat cred ca nici la spitalul de boli nervoase nu sunt asa afectatzi de boala schizofreniei cum este acest grup. lol!
Ao dreptate si ce ma deranjeaza mai mult e ca Ilinca, moderatoarea le ia partea acestor paranoici ...e prea impartiala cu concurentii, nu stiu ce urmareste ...ca scandaluri sunt destule ...cred ca d-nul Cobe vrea sa fie cat de cat egal in acuzatii dar nu poate de Ilinca ....oricum eu nu prea ma mai uit la emisiune ...nu vad rostul ma enervez sa vad atatea nedreptati !!! si Ilinca ma scoate din sarite cauta sa se certe in fiecare emisiune si nici nu mai stiu scopul acestui reality show ....era ceva legat de "scopuri caritabile"???? nu mai stiu.... in orice caz nu vad nimic bun in aceasta emisiune, ba din contra numai rautate apropo...au rezolvat vre-un caz??????la cate au fost???????? cred ca au fost mai multe acte caritabile in Nora pt mama chiar daca emisiunea nu era cu acest scop !!! hai lasa-ti-ne!!!! pig Shocked Exclamation

monescu

Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Mier Iul 23, 2008 11:04 am

tot mai greu ma uit la MT flower

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Mier Iul 23, 2008 11:04 am

monescu a scris:
victor a scris:daniela, carol, andrei, jeni, sunt crizatzi la max , affraid affraid affraid a tunat si a adunat cred ca nici la spitalul de boli nervoase nu sunt asa afectatzi de boala schizofreniei cum este acest grup. lol!
Ao dreptate si ce ma deranjeaza mai mult e ca Ilinca, moderatoarea le ia partea acestor paranoici ...e prea impartiala cu concurentii, nu stiu ce urmareste ...ca scandaluri sunt destule ...cred ca d-nul Cobe vrea sa fie cat de cat egal in acuzatii dar nu poate de Ilinca ....oricum eu nu prea ma mai uit la emisiune ...nu vad rostul ma enervez sa vad atatea nedreptati !!! si Ilinca ma scoate din sarite cauta sa se certe in fiecare emisiune si nici nu mai stiu scopul acestui reality show ....era ceva legat de "scopuri caritabile"???? nu mai stiu.... in orice caz nu vad nimic bun in aceasta emisiune, ba din contra numai rautate apropo...au rezolvat vre-un caz??????la cate au fost???????? cred ca au fost mai multe acte caritabile in Nora pt mama chiar daca emisiunea nu era cu acest scop !!! hai lasa-ti-ne!!!! pig Shocked Exclamation
bounce bounce bounce

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  mihu Joi Iul 24, 2008 2:12 pm

nu imi place deloc de ilinca cum prezinta ea emisiunea este asa penibila nu-i sta deloc bine in postura asta de fata blada vrea sa fie la fel de buna ca si gabriela da nu prea-i reuseste lucru asta. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

mihu

Mesaje : 2
Data de înscriere : 24/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Sam Iul 26, 2008 12:10 pm

va salut , mabucura mult schimbarea macazului .........in seara eliminarilor bounce bounce lol!

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Sam Iul 26, 2008 12:10 pm

mihu a scris:nu imi place deloc de ilinca cum prezinta ea emisiunea este asa penibila nu-i sta deloc bine in postura asta de fata blada vrea sa fie la fel de buna ca si gabriela da nu prea-i reuseste lucru asta. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
..mda..........cam asa

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  Elyza4ever Mier Aug 13, 2008 8:54 pm

am uitat de Madalina...e cam prostuta fata si km ......dupa felul cum se imbraca(uneori)si cum se misca!

Elyza4ever

Mesaje : 3
Data de înscriere : 28/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Vin Aug 15, 2008 5:19 pm

mada este singura fata ok, din casa de cind a plecat OS. bounce Basketball

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Vin Aug 15, 2008 5:21 pm

Elyza4ever a scris:am uitat de Madalina...e cam prostuta fata si km ......dupa felul cum se imbraca(uneori)si cum se misca!
...........poate pe tine nu te duce capul si nu o intelegi Madaeste desteapta si face cu brio fata jevrelor affraid D+J affraid

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs - Pagina 2 Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum