MAGIC TAXI
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Discutii generale despre concurs

+7
cosmyy
mihaela022005
damar
monescu
victor
maialya
Aydin
11 participan?i

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Discutii generale despre concurs Empty Discutii generale despre concurs

Mesaj  Aydin Sam Iul 05, 2008 4:21 pm

Astept opinia voastra despre concurentii emisiunii Magic-taxi si despre tot ceea ce se intampla in acest reality-show!
Aydin
Aydin

Mesaje : 4
Data de înscriere : 05/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  maialya Sam Iul 05, 2008 5:37 pm

Buna ziua...!!! Cred ca pe baza acestei emisiuni va fi mult de comentat..asa ca va astept.. Very Happy

maialya

Mesaje : 2
Data de înscriere : 05/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  Aydin Dum Iul 06, 2008 12:05 pm

Poate Cornel nu a procedat tocmai corect desii fiecare e liber sa aibe propria strategie si nici pe departe nu e singuru care a avut, numai k el nu si-a tinut gura...,dar dintre el si Carol l-as fi dat afara fara sa clipesc pe arogantul de Carol Twisted Evil
Aydin
Aydin

Mesaje : 4
Data de înscriere : 05/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Mar Iul 08, 2008 8:25 am

buna dimineata , Exclamation

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Mar Iul 08, 2008 8:28 am

Aydin a scris:Poate Cornel nu a procedat tocmai corect desii fiecare e liber sa aibe propria strategie si nici pe departe nu e singuru care a avut, numai k el nu si-a tinut gura...,dar dintre el si Carol l-as fi dat afara fara sa clipesc pe arogantul de Carol Twisted Evil

CAROL este unconcurent scolit mult pe maidan unde specialitatea affraid este galagia. affraid affraid

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  maialya Mar Iul 08, 2008 1:59 pm

Sper sa se adune mai multa lume...faceti un pic de publicitate.. Very Happy

maialya

Mesaje : 2
Data de înscriere : 05/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Mar Iul 08, 2008 2:07 pm

bine ai venit maialya cheers jocolor sunny

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Mier Iul 09, 2008 7:07 am

concurenti din trupa optimistilor , a inceput shoow affraid affraid affraid cu un scandal optimist

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Mier Iul 09, 2008 12:46 pm

maialya a scris:Buna ziua...!!! Cred ca pe baza acestei emisiuni va fi mult de comentat..asa ca va astept.. Very Happy
...te salut cu respect

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty moderatoarea de la magic taxi e nedreapta cu concurentii

Mesaj  monescu Mier Iul 09, 2008 7:35 pm

Nu-mi place emisiunea datorita moderatoarei ...care stie prea bine, ca magic taxi nu se bucura de acelas succes ca si Nora pt mama...si se da de ceasul morti iscand mici scandaluri intre concurenti ceea ce m-i se pare penibil .... la fel de penibil m-i se pare cand i-a partea Danielei !! Nu pot sa cred ca poate incuraja asemenea oameni ...Daniela, Carol, Andreea ...in principiu incultura ...dar de ce ma mir doar poate ca si d-soara Ilinca e la fel .... (anorexica ca si cele 2 de unde se explica frustrarea)
Ilinca draga se vede clar ca ti-ai facut grupul tau de protejati ...dar nu uita, tu esti moderatoare prezinti emisiunea,relatezi faptele concurentilor, nu trebuie sa te implici in scandaluri si sa te arati asa afectata ...hai lasa-neee!!
sper sa nu tina prea mult emisiunea si sa inceapa iar nora pt mama ....daca nu.... adio canal D in casa mea!! affraid

monescu

Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Joi Iul 10, 2008 6:44 am

buna diminestza.

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Joi Iul 10, 2008 6:47 am

monescu a scris:Nu-mi place emisiunea datorita moderatoarei ...care stie prea bine, ca magic taxi nu se bucura de acelas succes ca si Nora pt mama...si se da de ceasul morti iscand mici scandaluri intre concurenti ceea ce m-i se pare penibil .... la fel de penibil m-i se pare cand i-a partea Danielei !! Nu pot sa cred ca poate incuraja asemenea oameni ...Daniela, Carol, Andreea ...in principiu incultura ...dar de ce ma mir doar poate ca si d-soara Ilinca e la fel .... (anorexica ca si cele 2 de unde se explica frustrarea)
Ilinca draga se vede clar ca ti-ai facut grupul tau de protejati ...dar nu uita, tu esti moderatoare prezinti emisiunea,relatezi faptele concurentilor, nu trebuie sa te implici in scandaluri si sa te arati asa afectata ...hai lasa-neee!!
sper sa nu tina prea mult emisiunea si sa inceapa iar nora pt mama ....daca nu.... adio canal D in casa mea!! affraid
......sunt intrutotul de acord

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  damar Joi Iul 10, 2008 6:45 pm

sanatate pt andreea

damar

Mesaje : 9
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  monescu Joi Iul 10, 2008 7:29 pm

monescu a scris:Nu-mi place emisiunea datorita moderatoarei ...care stie prea bine, ca magic taxi nu se bucura de acelas succes ca si Nora pt mama...si se da de ceasul morti iscand mici scandaluri intre concurenti ceea ce m-i se pare penibil .... la fel de penibil m-i se pare cand i-a partea Danielei !! Nu pot sa cred ca poate incuraja asemenea oameni ...Daniela, Carol, Andreea ...in principiu incultura ...dar de ce ma mir doar poate ca si d-soara Ilinca e la fel .... (anorexica ca si cele 2 de unde se explica frustrarea)
Ilinca draga se vede clar ca ti-ai facut grupul tau de protejati ...dar nu uita, tu esti moderatoare prezinti emisiunea,relatezi faptele concurentilor, nu trebuie sa te implici in scandaluri si sa te arati asa afectata ...hai lasa-neee!!
sper sa nu tina prea mult emisiunea si sa inceapa iar nora pt mama ....daca nu.... adio canal D in casa mea!! affraid

vreau sa fac o rectificare! nu despre Andreea era vorba ci de... Jeni!!! Andreea nu se compara cu ea si i-mi cer sincer scuze!! cyclops

monescu

Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  damar Joi Iul 10, 2008 8:42 pm

cum de a iesit Daniela pe primul loc?!!!!olimpia s. merita asta pt ca vorbeste mai coerent si e mai ingrijita

damar

Mesaje : 9
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Vin Iul 11, 2008 8:46 am

buna dimineatza,

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Vin Iul 11, 2008 9:34 am

A inceput emisiunea .......unde suntetzi ??? bounce bounce bounce Exclamation Question

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  monescu Vin Iul 11, 2008 10:11 am

damar a scris:cum de a iesit Daniela pe primul loc?!!!!olimpia s. merita asta pt ca vorbeste mai coerent si e mai ingrijita
a sincer

cred ca o voteaza d-soara Ilinca de inroseste telefoanele!!!! ca se vede de la o posta ca o pune pe e pe primul loc, inca de la prima emisiune , se aseamana dupa cum am mai spus!!! ca sincer eu nu cred ca sunt atatea persoane care sa voteze asemenea specimen!!!hellooo!! Shocked

monescu

Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Vin Iul 11, 2008 10:33 am

affraid affraid affraid subiect unic D......totul legat de ea ( OC, DI,....) totul ptr. a sublinia ca D....este indreptatzita tot timpul........................ affraid affraid affraid affraid

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Vin Iul 11, 2008 10:37 am

dece nu sunt abordatzi toti concurentzi........daca este vb. de gluma stie sa faca numai grupul golonesc..... restul nu fac glume sunt rai , chiar mai rai decit golani cu fobii mai nou.ILINCA mai citeste postarile si da si TU CULOARE emisiunii

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  monescu Vin Iul 11, 2008 10:59 am

damar a scris:cum de a iesit Daniela pe primul loc?!!!!olimpia s. merita asta pt ca vorbeste mai coerent si e mai ingrijita

dar Olimpia S nu are nimic in comun cu Ilinca si atunci nici sanse la vot ....cred ca Ilinca impreuna cu familia ei inrosesc telefoanele numai ca sa aiba cu cine discuta in emisiune ...si speranta ei la un pic de audienta ....spectacol oferit de paranoica si anorexica Daniela!!! hello Ilinca draga trezestete nu veszi ca faci furori cu erorile tale!!! lasa-neee!!!!

monescu

Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  monescu Vin Iul 11, 2008 11:08 am

victor a scris:buna dimineatza,
SALUTARE!! CUM POTI VICTORE, SA TE UITI LA EMISIUNEA ASTA CA PE MINE MA SCOATE DIN PEPENI!! NU POT S-O VAD PE DANIELA ASTA CARE SE CREDE PERFECTA SI DESTEAPTA ...CAND EA ARE TOATE SIMPTOMELE UNEI SCHIZOFRENICE DE TIP PARANOID ....CRED CA DOCTORII STAU GEANA PE EA, CAND IESE S-O INTERNEZE CA-I PERICOL PUBLIC !!! UN NEBUN N-O SA RECUNOASCA NICIODATA CA POATE GRESI!!!! HELLO !! rabbit

monescu

Mesaje : 7
Data de înscriere : 09/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Vin Iul 11, 2008 11:43 am

trebuie intr-o zi sa fie victorioasa OS.... este cea mai buna eu asa vad.

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  victor Vin Iul 11, 2008 11:45 am

monescu a scris:
victor a scris:buna dimineatza,
SALUTARE!! CUM POTI VICTORE, SA TE UITI LA EMISIUNEA ASTA CA PE MINE MA SCOATE DIN PEPENI!! NU POT S-O VAD PE DANIELA ASTA CARE SE CREDE PERFECTA SI DESTEAPTA ...CAND EA ARE TOATE SIMPTOMELE UNEI SCHIZOFRENICE DE TIP PARANOID ....CRED CA DOCTORII STAU GEANA PE EA, CAND IESE S-O INTERNEZE CA-I PERICOL PUBLIC !!! UN NEBUN N-O SA RECUNOASCA NICIODATA CA POATE GRESI!!!! HELLO !! rabbit
cei de la kanalD vor muri de mina teroristei affraid affraid affraid affraid D aceasta femeie nu are scrupule ....asacum zice ea crizata ......o nebuna cu acte........................ affraid affraid affraid

victor

Mesaje : 32
Data de înscriere : 08/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  Aydin Lun Iul 14, 2008 1:09 pm

Ma intreb uneori daca mai merita sa ne pierdem timpul cu aceasta emisiune............Nu stiu de ce ii da voturi KD Danielei pt k ea nu stie decat sa critice mereu organizatorii si sa le raspunda urat moderatoriilor.Nu fi-ti naivi Kanal D,ca ati cam fost luati peste picior de concurenti pana acum iar voi ii tineti in puf! Mult respect si admiratie din partea mea pt k veti sa faceti bine la lume! p.s.:nimeni nu o placea pe Lacramioara(npm1) si pe Carmen(npm2) si totusi intr-un mod inexplicabil erau votate....in urma acestor lucruri nu am putut ramen decat cel putin cu un Question daca nu chiar dezgustata de o posibila mazluire a voturilor... Suspect confused Mad
Aydin
Aydin

Mesaje : 4
Data de înscriere : 05/07/2008

Sus In jos

Discutii generale despre concurs Empty Re: Discutii generale despre concurs

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum