MAGIC TAXI
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

hai dan i-lupta pan la capat

4 participan?i

In jos

hai dan i-lupta pan la capat Empty hai dan i-lupta pan la capat

Mesaj  andreeaclaudia Vin Iul 18, 2008 8:30 pm

nu t lasa calcat in picioare de daniele aia.mie nu-mi place deloc.ar trebui sa iasa din concurs,dar dupa cum se vede e votata de toti.cred k prietenii ei baga la greu k sa iasa p primu loc.sigur acum dan i e vizat sa iasa la fel si madalina Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

andreeaclaudia

Mesaje : 4
Data de înscriere : 16/07/2008

Sus In jos

hai dan i-lupta pan la capat Empty Re: hai dan i-lupta pan la capat

Mesaj  didi Dum Iul 20, 2008 4:30 pm

cred ca daniela, jeni si carol au stricat toata emisiunea mam saturat sa le aud vocea in fiecare emisiune certandu-se fie cu dan.i fie cu olimpia s.oameni buni o mai votatii pe daniela ce nu vedeti cata rautate are in privire, avea dreptate olimpia c cand a facut-o femeie rea, asta e.hai dan i si olimpia s sunteti preferatii mei capul sun si luptati ca sa castigati. lol! va iubesc

didi

Mesaje : 5
Data de înscriere : 20/07/2008

Sus In jos

hai dan i-lupta pan la capat Empty Re: hai dan i-lupta pan la capat

Mesaj  mihaela022005 Lun Iul 21, 2008 8:46 am

Desi nu agreez deloc grupul vesel, sunt convinsa ca ei vor ramane cat mai mult in casa. Nu inteleg ce se intampla cu sistemul de votare. Nu cred ca e pe bune. Sunt multi care nu o accepta pe Daniela, si totusi ea ieses mereu pe primul loc. Asta o face si mai aroganta !!!!

mihaela022005

Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/07/2008

Sus In jos

hai dan i-lupta pan la capat Empty sunt groaznici cei trei D, J, si CAROL

Mesaj  gabryella Lun Iul 21, 2008 10:59 am

sunteti plini de invidie de ura si de teama ca intr-o zi o sa va invinga ceilalti ,si de aceea nu mai stiti ce sa mai faceti

gabryella

Mesaje : 2
Data de înscriere : 21/07/2008

Sus In jos

hai dan i-lupta pan la capat Empty Re: hai dan i-lupta pan la capat

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum